Lot Zapoznawczy

Czy zawsze marzyłeś o pilotowaniu samolotu? Trafiłeś w idealne miejsce.

Lot zapoznawczy to jedyne i niezapomniane doświadczenie, które daje rzadką okazję przeżyć dreszczyk emocji podczas samodzielnego pilotażu samolotu. Jest to doskonała okazja, aby sprawić komuś prezent urodzinowy lub na inną okazję. Jednodniowym pilotem może zostać każdy, kto ukończył 16 lat.

Dzień rozpoczyna się z profesjonalnym instruktorem, który szczegółowo wyjaśni Ci, jak pilotować samolot, opowie o różnych rodzajach kontroli lotu, warunkach i nie tylko.

Później będziesz mógł usiąść na fotelu pilota, a instruktor lotu pokaże ci, jak obsługiwać stery  i wyjaśni, jak samolot zachowuje się w powietrzu. Potem zacznij cieszyć się doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnisz.

Ważne informacje:

* Lot odbywa się na lekkim samolocie typu C-172.

* Czas lotu wynosi około 25 minut (Czas lotu może być wydłużony za dodatkową opłatą)

* Szkoła nie przyznaje żadnej licencji, lot wykorzystywany wyłącznie, jako lot zapoznawczy

* Loty można wykonywać przez cały tydzień w zależności od dostępności samolotów

* W locie zapoznawczym może brać udział tylko jedna osoba

* Jeśli pogoda nie pozwala na lot - zostanie on przełożony lub odwołany i odbędzie się innego dnia. Zazwyczaj o odwołaniu lub opóźnieniu jesteśmy w stanie poinformować z wyprzedzeniem, jednak zdarza się, że pogoda zmienia się radykalnie, zaledwie kilka minut wcześniej, w takim wypadku lot zostaje anulowany lub przełożony.

* W celu koordynacji lotów prosimy o kontakt w godzinach pracy biura

 

 

Skip to content