O FNAVIATION EU

F.N. Aviation Flight Academy to znana na całym świecie szkoła lotnicza, akredytowana przez EASA, z 25-letnim doświadczeniem w różnych aspektach w branży profesjonalnych szkoleń pilotów z wykorzystaniem najlepszych pilotów izraelskich na świecie.
Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ATO i prowadzeniu wysoce specjalistycznych szkoleń.
Nasi instruktorzy to profesjonaliści i doświadczeni piloci, niektórzy z nich to weterani izraelskich sił powietrznych i znanych linii lotniczych, którzy zgromadzili tysiące godzin lotu, jako piloci i instruktorzy.

F.N. Aviation to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają jednorazowego doświadczenia lub szkolenia dla pilotów na najwyższym poziomie.

................ F.N. Aviation Eu prowadzone jest przez
Każdy pilot traktowany jest indywidualnie i jest pod ścisłym nadzorem jego postępów w szkoleniu w sposób przejrzysty i profesjonalny.

Ponadto świadczone przez nas usługi szkoleniowe obejmują zakwaterowanie i wyżywienie w przystępnych cenach dla wygody naszych pilotów. Mamy do zaoferowania Państwu 13 pokoi 2-4 osobowych jak i ofertę dotyczącą wyżywienia. Takie rozwiązanie pozwala na większy komfort podczas wykonywania kursu, zintensyfikowanie go oraz sprzyja osobom, które są spoza Polski lub z odległych regionów kraju.

Skip to content